Barracuda Wear na DaWanda

wtorek, 18 kwiecień 2017    0

Barracuda Wear na DaWanda

Jeśli obserwujesz nas na naszym facebooku, to pewnie wiesz że bardzo się rozwijamy. Doszło do podzielenia Barracuda na Barracuda Wear i Barracuda Home, ale o tym napiszemy w kolejnym poście. Dzisiaj chciałybyśm Ci powiedzieć, że dołączłyśmy do jednego z największych sklepów internetowych w Europie. Oczywiście mowa o DaWanda.

Jeśli obserwujesz nas na naszym facebooku, to pewnie wiesz że bardzo się rozwijamy. Doszło do podzielenia Barracuda na Barracuda Wear i Barracuda Home, ale o tym napiszemy w kolejnym poście. Dzisiaj chciałybyśm Ci powiedzieć, że dołączłyśmy do jednego z największych sklepów internetowych w Europie. Oczywiście mowa o DaWanda. Mamy już za sobą współpracę z jednym z dużych sklepów internetowch. Niestety nie byłyśmy zadowolone z przebiegu tej współpracy, ale liczą się doświadczenia i "nauka" na przyszłość. Do współpracy z DaWandą podeszłyśmy z otwartą głową, pomyślałyśmy...czemu nie. Pytałyśmy znajomych czy znają skle DaWanda i co o nim myślą. Nikomu DaWanda nie kojarzy się z MODĄ! Wszyscy ją znają, ale kupują na niej tylko rzeczy związane z dekoracją wnętrz i różnmi akcesoriami. My jedak pomyślałyśmy - warto spróbować!. 

I tak też się stało. Założyłyśmy sklep, na początek zaopatrując go jedynie w podstawowe BARRACUDOWE modele. Wpadło pierwsze zamowienie i kilka zapytań o kolejne rzeczy. Postanowiłyśmy więc dodać rzeczy z kolekcji SS16, które ciągle u nas są na wyprzedaży. BANG! Kolejne zamowienia! I propozycja rozwinięcia sklepu na kolejne rynki Unii Europejskiej. DaWanda daje wiele możlwiości, z czego jesteśmy bardzo zadowolone. Przygotowujemy aktualnie wszelkie potrzebne tłumaczenia sklepu, na pięć nowych języków. Nie możemy się już doczekać, aż będziemy mogły pokazać nasze produkty w kolejnych krajach! Europo nadchodziny :) Chwilkę to jeszcze potrwa, ale jesteśmy już bliżej niż dalej. W tym samym czasie pojawi się też kilka niewielkich zmian w naszym sklepie. Ale o tym będziemy Cię informować na bieżąco.