Prezent na Dzień Matki

środa, 10 maj 2017    0

Prezent na Dzień Matki

Dzień Matki, to jeden z naszych ulubionych dni w roku. Kochamy naszą mamę najbardziej na świecie za... i tu mogłybyśmy napisać esej!

Dzień Matki, to jeden z naszych ulubionych dni w roku. Kochamy naszą mamę najbardziej na świecie za... i tu mogłybyśmy napisać esej! Mama - to niezwykły człowiek, który potrafi zapanować nad wszystkim i powodować że świat staje się o wiele bardziej łagodny i przyjazny. Jak wróżka leczyła zdarte kolana, cierpliwie odpowiadała na pytanie "a dlaczego?". Jako najważniejsza nauczycielka nauczyła nas dosłownie wszystkiego i jest jak księga, która posiada najlepsze rady na wszystko. Kim byśmy byli bez naszych mam? 

Nasza mama, namawiała nas do tego abyśmy stworzyły Barracuda Wear :) Trzyma za nas kciuki i zabawnie komentuje posty na naszym facebooku. Jest naszą największą fanką! Ale również uwielbia nasze rzeczy. Zabawnie jest słyszeć "ooo, podobną nosiłam jak byłam w Twoim wieku" albo "uszyjecie mi tę koszulę na mój rozmiar, ale w innym kolorze?". Dlatego przygotowałyśmy dla Was kilka prostych zestawów, może znajdziecie tutaj idealny prezent dla swojej mamy?

Na zdjęciu: Długa sukienka http://bit.ly/2qU22Hv

Na zdjęciu: Szara bluzka http://bit.ly/2pl7eEr & Spódnica tuba http://bit.ly/2qTWJrq

Na zdjęciu: Granatowa bluzka http://bit.ly/2qU2Vjp & Koronkowa spódniczka http://bit.ly/2qTMtje

Na zdjęciu: Bezrękawnik http://bit.ly/2q3Y669 & Koronkowa spódnicza http://bit.ly/2qTMtje

Na zdjęciu: Bluzka z kokardą http://bit.ly/2pxMLHA & Złota mini spódniczka http://bit.ly/2q42tO6

Na zdjęciu: Morelowa bluzka http://bit.ly/2q4iZxz & Cekinowa spódnica http://bit.ly/2pyaxDq

Na zdjęciu: Wrzosowa bluzka http://bit.ly/2psIHgh & Cekinowa spódnica http://bit.ly/2pyaxDq